Vandens tiekimo sistemų įrengimas

Vandens sistemos įrengimas privatiems namams
Vandens gręžinio įrengimas – pirmasis etapas norint vartoti švarų vandenį iš žemės gelmių. Kai gręžinys jau įrengtas ir išmatuoti gręžinio parametrai (gylis, diametras, statiniai ir dinaminiai lygiai, vandens debitas (gręžinio našumas m3/val.), filtro padėtis), apskaičiuotas atstumas nuo gręžinio iki montavimo vietos ir numatomas suvartojamo vandens kiekis), reikia pasirūpinti vandens tiekimo sistemos įrengimu. Visą šį darbą gali atlikti profesionalūs mūsų specialistai. Turėdami reikiamus duomenis, mūsų inžinieriai atvyksta į objektą ir, aptarę poreikius su klientu, apskaičiuoja darbo sąnaudas, įtraukia visas reikalingas medžiagas ir įrangą. Klientui sąmatą patvirtinus, pradedamas įrengimas. Mūsų įmonė turi visas reikalingas žinias ir bei didžiulę patirtį, kad darbas būtų atliktas kokybiškai, tvarkingai ir greitai.

Sistemos struktūra
Vandens tiekimo sistema susideda iš gręžinio, siurblinės, gręžinio galvutės, vandens kėlimo įrangos (siurblio, vandens pakėlimo vamzdžių, elektros kabelio ir kt.), vandentiekio tinklų, slėgio palaikymo įrangos, valdymo ir apsaugos aparatūros. Būtent Jums tinkamiausią įrangą ir technologiją parinks mūsų specialistai, atsižvelgdami į gręžinio parametrus ir Jūsų poreikius.

Siurblys ir hidroforas
Pagrindiniai vandens tiekimo sistemos elementai siurblys ir hidroforas paprastai sudaro 40 proc. visų vandens sistemos sąnaudų, todėl jų atranka turi būti atlikta kruopščiai ir profesionaliai.Arteziniams gręžiniams naudojami giluminiai panardinamieji vandens siurbliai. Klientams mes siūlome tik autoritetingiausių pasaulio gamintojų siurblius („Pedrollo“ (Italija), „Franklin Electric“ (JAV), „Grundfos“ (Danija). Tinkamai sumontuotos ir eksploatuojamos įrangos naudojimo laikas – nuo 10 iki 15 metų.Hidroforas – taip pat labai svarbus įrenginys, būtinas pastoviam vandens sistemos slėgiui išlaikyti. Jis apsaugo siurblį nuo dažno įsijungimo, todėl ilgina siurblio eksploatacijos laiką ir sumažina hidraulinio smūgio tikimybę sistemoje. Mūsų patikrinti ir todėl drąsiai rekomenduojami klientams šie hidroforų gamintojai: „Global Water Solutions“ (JAV), „Zilmet “(Italija), „Warem“ (Italija).Siurbline pramoniniam sektoriui


Siurbline privačiam sektoriui

Gręžinio siurblinė
Kiti svarbūs vandens tiekimo sistemos elementai yra siurblinė ir gręžinio galvutė. Siurblinė apsaugo gręžinio žiotis nuo galimos taršos ir patvankos, palengvina vandens tiekimo sistemos įrenginių montavimą ir priežiūrą. Siurblinės būna antžeminės arba požeminės, jų dydis priklauso nuo joje montuojamos įrangos.Vandentiekio siurblinėje montuojama hermetiška gręžinio galvutė, užtikrinanti požeminių vandenų apsaugą nuo taršos. Gręžinių galvutes mes įrengiame laikydamiesi visų techninių ir aplinkosauginių reikalavimų, jų konstrukcija leidžia imti vandens mėginius cheminei ir bakteriologinei analizėms, išmatuoti vandens lygį gręžiniuose, gręžinių našumą.


Žiūrėti daugiau nuotraukų: ,,Vandens tiekimo sistemų įrengimas''


Užduoti klausimą