Apie mus

UAB „Svagilat Corporation“ – išskirtinę patirtį turinti ir aukščiausių veiklos standartų besilaikanti įmonė, teikianti vandens ir geoterminių gręžinių, vandens tiekimo ir geoterminių sistemų įrengimo bei susijusias paslaugas.

Mūsų stiprybė ir išskirtinumas – tai 20 metų patirtis, sukaupta dirbant Lietuvos rinkoje, profesionali bei energinga komanda, nuolat tobulėjanti ir dalyvaujanti kvalifikacijos kėlimo kursuose, ir pažangios technologijos: naudojame tik modernius įrenginius ir sertifikuotas medžiagas.

UAB „Svagilat Corporation“ istorija skaičiuojama nuo 1998 m., kai buvo imtasi individualios gręžinių įrengimo veiklos. 2006 m. buvo įkurta uždaroji akcinė bendrovė.

Operatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas, lankstumas ir didžiausias dėmesys kliento poreikiams leido UAB „Svagilat Corporation“ įsitvirtinti kaip savo srities autoritetui ir sulaukti didelio klientų pripažinimo. Mes galime tvirtai pasakyti: mums įveikiami bet kokio sudėtingumo sprendimai, susiję su gręžiniais.

Moderni technika
Mūsų įmonė turi visą reikiamą užsienio gamintojų gręžimo įrangą ir pagalbinį technologinį transportą.

Gręžimo mašinos:
„Wellco-drill WD1000“, gręžimo gylis iki 400 m,
„Wellco-drill WD500“, gręžimo gylis iki 200 m,
„Fraste FS400“, gręžimo gylis iki 400 m,
„Fraste Multidrill XL/max“, gręžimo gylis iki 250 m,
„Fraste FS250“, gręžimo gylis iki 300 m,
„Prakla R6 8R“, gręžimo gylis iki 200 m.
„UGB 50“, gręžimo gylis iki 50 m,

Kita technika:
mini ekskavatoriai – 7 vnt.,
krovininiai automobiliai – 14 vnt.,
tralai – 2 vnt.

Technologinė įranga:
siurbliai, generatoriai, kompresoriai ir kt. – 15 vnt.

Mūsų pagrindnis tikslas- teikti kokybiškas bei profesionalias paslaugas, kurios įmonei užtikrintų didėjantį klientų skaičių bei pelningą veiklą.